x
{{translate.filter}}
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
{{translate.color}}
{{translate.brands}}
{{translate.price}}
{{price.MIN_SELECTED}} {{target_currency}} {{price.MAX_SELECTED}} {{target_currency}}

Yeni Sezon Şal ve Eşarp Modelleri

Burden İpek şal ve eşarp modellerinin hepsi yerli üretimdir

Sıralama seçin
Toplam 383 ürün görüntüleniyor.

Başörtüsü

Tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından olan Şal ve Eşarp, birbirinden doğal ve modern tasarımları ile Burden İpek üretiminde karşınıza çıkıyor. Şalfular ve eşarp modellerini bulabileceğiniz, Burden ipek’in yerli üretimiyle kaliteli dokusuyla sizlere sunuluyor.


Başörtü Modellerinde Farklı Sınırsız Seçenekler

Burden İpek’in sürekli yenilenen koleksiyonunda birbirinden farklı şal modelleri, eşarp modelleri ile ön plana çıkıyor. Tesettür eşarp modellerini incelediğimizde, işlenen modern desenlerin ve geleneksel çizgilerin kendini gösterdiği dikkat çekiyor. Geometrik, minimal, etnik, çiçekli, benekli… gibi desenli ve çok renkli modeller, tesettür giyime ufak dokunuşlar yansıtarak her kadının başörtüsü koleksiyonunda olması gereken parçalar halini alıyor. Şallar, daha çağdaş bir başörtüsü klasiği sergileyerek hafif ve dökümlü kumaşı ile genç ve spor bir görünüm kazanıyor. Şalları daha rahat bir şekilde bağlayabileceğiniz için daha fazla konfor sağlıyor.


Yeni Sezon Trend Eşarp ve Şal Modelleri

Tesettür modası gün geçtikçe kendini yenilmeye devam ediyor. Tesettür giyim denildiğinde akla gelen ilk parça olan başörtüsüBurden İpek ile tesettür modasına farklı bir soluk getiriyor. Sezonun en kaliteli dokunuşunu ve en canlı renklerini sizlerle buluşturuyor. Pamuklukrepşifonsaten ve aradığınız birçok tarzda şal ve eşarp modellerini bulabileceğiniz, en sade kıyafetlerinizi bile desenli şal ve eşarp modelleri ile hareketlilik kazandırabileceğiniz birbirinden çeşitli ürünleri sizlere sunuyor. Her türlü zevke hitap edecek kalitede ve özellikte, özel yapılarıyla burdenipek.com’da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.