x
Toptan Satış

Burden İpek Toptan Satış

Eşarp, şal ve fular üretiminde Türkiye ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere çeşitli dünya ülkelerine hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine ve ürün kalitesine verdiğimiz değerle, firmamız müşterilerinin sürekli tercihi haline gelmeyi başarmıştır.

Ürünlerimizin hayata geçme sürecinde titiz bir araştırma yaparak dünya üzerinde en çok kullanılan renkleri ve desenleri tercih ediyoruz. Yeni kreasyonlar ile modanın kalbine dokunan tasarımcılardan aldığımız bilgi ve fikirleri kendi bünyemizde oluşturduğumuz AR-GE departmanı ile paylaşarak üretim aşamasına alıyoruz. Tedarikçisi olduğumuz müşteriler ile yaptığımız görüşmeler doğrultusunda ihtiyaçları doğru şekilde belirleyip kaliteli ürün, hatasız üretim mantığı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İhtiyaç ya da ilgi duyduğunuz kumaşı bizimle paylaşabilir, profesyonel bir şekilde üretimini yapabiliriz.

Toptan satış için aşağıdaki numaralardan bizimle iletişime geçerek güncel ürünlerimizi öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz. Tüm dünyaya kargo imkanı sunarak; satın aldığınız ürünleri dilediğiniz yere gönderim yapabilmekteyiz.

+90 505 094 54 27
+90 530 235 62 84

Ya da dilerseniz İstanbul merkez ofisimizi ve toptan mağaza şubelerimizi ziyaret ederek ürün çeşitlerimizi daha yakından görüp inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Çakmakçılar Toptan Mağazamız

Tayahatun Mah. Çakmakçılar Yokuşu NO:77 34120 Sultanhamam/Fatih/İstanbul

Mercan Toptan Şubemiz


Mercan Mah. Mercan Yokuşu No:32 34116 Sultanhamam Fatih/İstanbul


toptan-5.jpg (33 KB)   toptan.jpg (52 KB) toptan-3.jpg (50 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.