HOSGELDIN50.jpg (132 KB)
Hakkımızda

Burden İpek, başta Türkiye ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere çeşitli dünya ülkelerine hizmet veren eşarp, şal ve fular üreticisidir. Firmamızın artan ürün kalitesi ve yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesine verdiği değerle, firmamız müşterilerinin sürekli tercihi haline gelmeyi başarmıştır.

Burden İpek ürünlerinin hayata geçme sürecinde titizlikle bir araştırma yaparak dünya üzerinde en çok kullanılan renkler, desenler ve tercih edilecek kreasyon ile modanın kalbine dokunan tasarımcılardan aldığı bilgi ve fikirleri kendi bünyesinde oluşturduğu AR-GE departmanı ile paylaşarak moda tasarımcılarının hayal güçleri ve teknolojinin vermiş olduğu imkanlar dahilinde üretim aşamasından önce ürünler ile alakalı bilgi sahibi olarak üretim aşamasına geçer. Tedarikçisi olduğu müşterileri ile yaptığı görüşmeler ile ihtiyaçları doğru belirler. Kaliteli ürün hatasız üretim mantığı ile çalışmalarını yürütür.

Yüzlerce tedarikçisi olduğu müşterileri ile birlikte modanın geleceğini belirlerken ürünlerini tüm dünyada kullanılacak kalitede modern bir yapı ile bezeyerek sadece bir kumaş üretmekten ziyade milyonlarca kadının kullandığı bir aksesuarı perakende satıyormuş gibi düşünerek tasarlar ve üretir. Burden İpek isminin markasal değeri yenilikçi, kaliteli, özenli üretimi, hatasız teslimatı ve müşteri memnuniyeti olarak anılıyor olması ile kazanılmıştır.

Vizyon

Ülkemizde faaliyet gösteren tüm tekstil firmaları ile rekabete açık sistemler geliştirerek, ülke tekstil sektöründe lider marka olarak Dünya tekstil markaları içerisinde yer almaktır.

Misyon

Burden İpek tekstil sektöründe sürekli müşteri ve kurum tatmini bilinci ile müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermeyi ve verdiği hizmet ile müşteri beklentilerinin de ötesine geçerek katma değer yaratmayı amaçlamış bir kuruluştur.

Üretim

Hedefimiz istikrarlı olarak %15 büyüme Burden İpek ayda 1 milyon metre üretim kapasitesi ile yenilediği makina parkurunu gelişen teknolji ile birlikte sürekli olarak yenilemeye devam ediyor.

Değerler

  • Yasalara, kamu düzenine ve genel ahlaka saygılıdır.
  • İnsan hayatına, insan haklarına ve çalışan haklarına saygılıdır.
  • Müşteri değerlerine ve gizlilik değerlerine saygılıdır.
  • Ekolojik sisteme saygılıdır ve çevrenin korunması konusunda sorumlu davranır.
  • Eşitlikçi ve katılımcı yönetim prensiplerine sahiptir.
  • Tüm müşterilerine eşit ve ilişkilerde güven ilkesi ile yaklaşır.

Kalite Politikası

Yüksek düzeyde müşteri tatmini, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin memnuniyetini sağlamak, performansımızı sürekli iyileştirmek, topluma ve insanlığa faydalı işler yaparak insan ve çevre dostu ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.