Ürün sepete eklenmiştir.

KARGO VE KAPIDA ÖDEME ÜCRETSİZ

KARGO VE KAPIDA ÖDEME ÜCRETSİZ

ÜRÜN FİLTRELEME
  1. YENİ ÜRÜNLER

%31 indirim
55,00 TL
80,00 TL
%31 indirim
Daria Şal Serisi Gold
3 Adet 140 tl
55,00 TL
80,00 TL
%31 indirim
55,00 TL
80,00 TL
Bubble Mio Caz Şal Bordo
3 Adet 100,00 tl
45,00 TL
Renk Adeti: 24
Natural Maskeli Pamuk Şal Natural Maskeli Pamuk Şal
130,00 TL
%29 indirim
Renk Adeti: 24
50,00 TL
70,00 TL
Renk Adeti: 24
Modal Şal Bordo - Siyah Modal Şal Bordo - Siyah
Modal Şal
3 Adet 130,00 TL
60,00 TL
Renk Adeti: 24
Modal Şal
3 Adet 130,00 TL
130,00 TL
Renk Adeti: 28
Bubble Mio Caz Şal
3 Adet 100,00 tl
45,00 TL
Renk Adeti: 26
Bubble Mio Caz Şal
3 Adet 100,00 tl
100,00 TL
Renk Adeti: 26
Bubble Mio Caz Şal - Bakır Bubble Mio Caz Şal - Bakır
Bubble Mio Caz Şal Bakır
3 Adet 100,00 tl
45,00 TL
Modal Şal - Gold Modal Şal - Gold
Modal Şal-Gold
3 Adet 130,00 TL
60,00 TL
Renk Adeti: 20
Pamuksu Kraş Şal Pamuksu Kraş Şal
Pamuksu Kraş Şal
3 Adet 100 tl
45,00 TL
Yeni Ürün
45,00 TL
Pamuksu Kraş Şal Koyu Lila Pamuksu Kraş Şal Koyu Lila
45,00 TL
Renk Adeti: 25
Renk Adeti: 23

Yeni Sezon Şal ve Eşarp Modelleri

Günümüzde birçok tesettürlü kadın Burden İpek şal ve eşarplarını tercih etmektedirler.  Tesettür ve eşarp adeta bölünmez bir bütün halini almıştır. Bunun sebebi ise; ilk olarak Burden İpek şal ve eşarp modellerinin hepsi yerli üretimdir. Ülkemizde dışa bağlı olmaksızın en trend ürünleri yerli üretimi ile satışa sunabilen bir marka Burden İpek. Tesettürlü kadınların Burden İpek markasını  tercih etmelerinin bir diğer sebebi ise; ürünlerin çeşitliliği ve pamuksu desenlere sahip olmasıdır. Günlük hayatınızda spor-şık bir uyum yakalamak isteyen pek çok kadın Burden İpek Şal Modelleri ile kombinini tamamlıyor. En trend şallarımızın renk skalasındaki çeşitlilik, kalite olarak minimal dokulu kumaşta ürünler sunuyor olmamız en büyük sebeplerden. Aynı zaman da Burden İpek Eşarplarını kullanan kadınların pamuksu ve desenli kumaşları tercih etmelerinin sebebi gün içinde aradıkları rahatlığı buluyor olmalarıdır. Yeni sezon modellerinin birçok kombini şıklık açısından bambaşka yerlere taşıdığını ve kısa zamanda da en trend şal ve eşarplar olduklarını olduğunu belirtelim.

Burden İpek Eşarp Modelleri

Burden İpek eşarp modelleri her yaşa hitap edebilen modelleri ile pek çok tesettürlü kadının tercih sebebidir. Kimi zaman genç tesettürlü kadınlar kendi tarzlarına uygun olarak eşarp bulamamalarını sorun ederler. Fakat Burden İpek eşarp modelleri bu problemi tamamen ortadan kaldırmayı hedefliyor. Bunun sebebi; her yaş grubu ve farklı tarzlar için hazırlamış olduğumuz yeni sezon ürünlerimiz ile eşarp kullanmayı daha keyifli hale getirerek, daha fazla tercih edilmesini hedefliyoruz. Yeni sezon’da hazırlanılan pamuksu kumaşlar, yeni dörtgen desenler ile birleşiyor ve ortaya fazlasıyla renk çeşitliliği sunan bir koleksiyon çıkıyor. En kaliteli ipliklerden üretilen Burden İpek eşarpları dokunduğunuzda ipeksi bir hissiyat bırakacak şekilde özenle dikilir. Ve farklı birçok eşarp bağlama şekilleri göz önüne alınarak hepsini sadece tek bir eşarpta kullanabilmeniz için tasarlandı. Bu koleksiyon üzerinde çalışırken en çok tesettürlü kadınların rahat olabilmesi için pamuk kumaşlara ekstra özen gösterildi. Gün içinde eşarpları ile yaşayabilecekleri rahatsızlıklar göz önüne alınarak -sürekli düzeltme ihtiyacı duymamaları, kolay bağlanabilir olması gibi- tasarlandı. Saten, twill ve ipeksi olarak birçok kategoriye ayırdığımız kumaşlarımız ile her zevke hitap etmeyi amaçladık. Öte yandan Burden İpek eşarpları sadece tesettürlü kadınların tercihi olmakla kalmayıp, dilerseniz saçınızda dilerseniz de boynunuzda bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Burden İpek eşarplarını çantalarınızın saplarına asarakta kullanabilir çantalarınızı kombinleriniz ile daha uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu sayede kombinleriniz de seçtiğiniz eşarbın modeli ile istendiğinde modern ya da vintage bir tarz yakalayabilir ve giyiminize daha farklı bir hava katabilirsiniz. Eşarp kullanmaya daha keyifli hale getirerek en trend eşarp modellerini yeni sezonumuzda beğeninize sunuyoruz.

Burden İpek Şal Modelleri

Şallar tesettürlü kadınların bir diğer tercihi olarak karşımıza çıkar. Kimi zaman günlük kimi zaman fazlasıyla şık ortamlarda görüyoruz. Genellikle günlük hayatta tesettürlü kadınların kullandıkları şal modellerinin en büyük ortak noktası ise normalde bulunamayan renklerin şal kategorisinde kolayca bulunabilmesidir. Bu sayede her stile uyumlu ve büyük bir renk skalasına sahip Burden İpek şalları fazlasıyla tercih ediliyor. Burden İpek şalları pamuk, keten, şifon, krep, saten ve ipek olmak üzere pek çok ayrı kategoriye hizmet verebiliyor. Kumaş olarak fazlasıyla çeşit sunan Burden İpek şalları sayesinde tesettür giyiminizde göz alıcı olmamanız imkansızdır. Her zevke ve tarza hitap edebilen modelleri ile istenildiğin de abiye bir şıklık yakalayıp, istenildiğinde spor-şık tanımına uygun kombinler yapabilirsiniz. Abiye modeller için hazırlanan payetli, simli ve dantelli olmak üzere farklı birçok kategoriye hizmet veren bir koleksiyon hazırladık. Bu koleksiyonda dilediğinizde takıp çıkarılabilen taşlar ile şallarınızı istediğiniz gibi hareketlendirebilme imkanı da sunduk. Kombininizde eksik olan ışıltıyı bu sayede şallarınıza ekleyebilir ya da sadeleştirebilirsiniz. Bununla birlikte düğün, nişan ya da mezuniyet gibi pek çok ortamda en göze çarpan kişi kesinlikle siz olabilirsiniz. Burden İpek şalları ile bütün ilgiyi kendi üzerinize toplayabilirsiniz. Sade giyinmeyi tercih ettiğiniz bir gün desenli Burden İpek şallarını tercih edebilir kombinlerinizde daha renkli ve hareketli bir görünüm elde edebilirsiniz. Günlük yaşamda da tercih edebileceğiniz ve geniş renk yelpazesine sahip Burden İpek şallarını da spor-şık stilinize uygun hale getirebilirsiniz.

Burden İpek şalları ve eşarpları kaliteli olduğu kadar modayı ve trendleri kolayca takip etmenizi sağlar. Üstelik bunları gerçekleştirirken Burden İpek şalları ve eşarpları sayesinde fazla para harcamanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda Burden İpek şalları ve eşarpları yerli üretimdir. Tesettürlü pek çok kadının hem şal hem de eşarp tercihleri gün gittikçe daha da modernleşirken Burden İpek şalları ve eşarpları bu yolda tesettürlü birçok kadına yardımcı olmuştur.