Ürün sepete eklenmiştir.

ALACAĞINIZ HERHANGİ 2 ADET ÜRÜNDE KARGO ÜCRETSİZ

ALACAĞINIZ HERHANGİ 2 ADET ÜRÜNDE KARGO ÜCRETSİZ

DESENLİ EŞARP MODELLERİNDE EN TREND GÖRÜNÜM

Desenli Eşarp Modellerinde En Trend Görünüm

Tesettür giyimin olmazsa olmaz parçalarından birisi eşarplardır. Eşarp modelleri üretilirken birçok farklı tarza hitap etmesi açısından desenler ile süslenir. Bu desenler minimal desen, geometrik desen, karşık renkler, çarpraz desenler ve gotik tarz’da olmak üzere pek çok tarz’a hizmet ederler. Desenli eşarpların kullanım amacı şık ya da  daha klasik bir görünüm elde etmek için ikiye ayrılır.

 

Burden İpek desenli eşarplarınızı stilinizi dilediğiniz de daha da şıklaştırmak üzere kullanabilirsiniz. Fazlasıyla sade giyinmeyi tercih ettiğiniz bir gün dilerseniz dikkatleri sadece eşarbınız da toplayabilirsiniz. Burden İpek geometrik desenli ya da karışık desenli eşarplarını tercih ettiğiniz zaman o gün ki kombininizi bambaşka bir şıklık boyutuna taşıyabilirsiniz. Böylelikle girdiğiniz her ortam da eşarbınız ile asil ve şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Aynı zaman de birçok desen yelpazesine sahip Burden İpek desenli eşarplarını klasik tarzınıza entegre edebilirsiniz. Son zamanlar da daha da popülerleşen eşarp modelleri arasında minimal ve geometrik desenler başı çekmektedir. Özellikle zincir desenli olan eşarpları birçok tesettürlü kadının tercih ettiğini ve stillerini bir üst noktaya taşıdıkları aşikar. Eskisine nazaran artık tek renk eşarplar yerine desenli eşarpların tercih ediliyor olması pek çok kadın için de bir kurtarıcı olmuştur. Bunun sebebi, tek renk eşarp kullanılırken kıyafetinizin bir bütün olması amacıyla aynı tonu ve rengi bulmaya çalışmak şüphesiz fazlasıyla yorucu seçenekti . Aynı zaman da kıyafetinizin ve eşarbınızın farklı renkler de olması da kombin bütünlüğünü bozacağı için desenli eşarplar kadınlar için iyi bir seçenek olarak ortaya çıkmıştır. Bu sayede karışık renklere sahip Burden İpek eşarplarını tercih ettiğiniz zaman yapacağınız kombinlerin eşarp’a göre renk seçeneği artar ve bu sebeple kendinizi kısıtlamak zorunda hissetmezsiniz. Tek renk kombinlerinizi Burden İpek geometrik desenli eşarpları ile hareketlendirirken spor bir şıklık yakalayabilirsiniz. Artık tek renk eşarplar yerine desenli eşarpları kullanarak stilinize çabasız bir şıklık katabilirsiniz.

 

Burden İpek desenli eşarplarının kısa zamanda bu kadar çok sevilmesinin en büyük sebebi geniş bir desen yelpazesine sahip olmasının yanı sıra kadınların gün içinde kendilerini içlerinde rahat hissetmelerinin de payı büyük. Tesettürlü kadınların Burden İpek desenli eşarplarını kullanım sırasında sürekli düzeltme ihtiyacı hissetmemeleri için ve kolay bağlanabilirlik açısından özenle hazırladık. Yerli üretim olarak sizlere hazırladığımız Burden İpek desenli eşarplarımızı en iyi kalite ile sizlere sunuyoruz. Şimdi kendini yenileme zamanı:

https://www.burdenipek.com/esarp-2/ipek-esarp/